25
ינו
מופיע בקטגוריות: סדנאות ותוייג:

 

אם אתם מחפשים להפיק ערב מרגש ומהנה ואין זה משנה לאיזו מטרה, סוכנות בוטיק לייצוג מרצים יכולה לסדר לכם את הערב. במקום להתחיל ולחפש רעיונות להרצאה, או מרצים ספציפיים, אתם פשוט יכולים לגשת אל הסוכנות, להציג להם את הרכב האנשים וסוג האירוע והם כבר יציפו אתכם במספר אופציות, מהם תוכלו לבחור את האחת. בסוכנות מעבר למרצים רבים ומגוונים לרבות נעם מנלה , סנדרה רינגלר, מני ברזילי אילן דמתי ועוד רבים ומגוונים, אתם יכולים לאתר הרצאות מתחומים רבים ומגוונים וביניהם: מתחום האקטואליה, מתחום הטכנולוגיה, הלייף סטייל, ההשראה, החדשנות, העסקים ועוד.

לדעת מראש לקראת מה הולכים

אם חשבתם שהרצאה היא אירוע משעמם בו יושבים אנשים ומפהקים אל מול המרצה, הרי שמעולם לא ביקרתם בהרצאה מעניינת מהתחום אשר מעניין אתכם באופן אישי ואף מתחום שלא ידעתם שעתיד לעניין אתכם. כדי לא ללכת להרצאה שאין אם יודעים מה טיבה, אתם בהחלט יכולים לפגוש מראש את נושאי ההרצאה, כך שתדעו מה מרכיב אותה. אתם עוד יכולים ובעיקר בעידן הדיגיטלי לראות קטעים מהרצאות קודמות ברשתות החברתיות. כל עוד תבצעו עבודת שטח אודות המרצה ואודות נושא ההרצאה ותתאימו אותה לאוכלוסייה, כמו גם לסוג האירוע, כך תחוו הצלחה וכל באי ההרצאה ייהנו מהערב אותו ארגנתם ולהיפך.

אם העידן הרשתי- טכנולוגי מעניין אתכם ואת הסובבים אתכם, זה הזמן לזמן את נעם מנלה שיעניק לכם הרצאה חווייתית ויצליח לחדש לכם באשר לשינויים שהביאה אתה הטכנולוגיה. אם דווקא פוליטיקה מעניינת אתכם, אתם יכולים להזמין את עמית סגל שירצה לכם באשר למצב הפוליטי בארץ, אך אם הלייף סטייל מעניין אתכם, הזמינו את  סנדרה ריגל שתרצה לכם על אופנה. אין ספק כי לכל אדם יש את תחומי העניין שלו ועל כן אתם יכולים לקבץ מספר אנשים מאותו תחום עניין ולהזמין את האדם שירצה לכם בהתאמה מושלמת.

נושאי ורעיונות להרצאות

אם אין לכם רעיונות ואתם לא יודעים את מי להזמין להרצות לכם, אתם יכולים להיכנס אל סוכנות בוטיק לייצוג מרצים ולאתר שם רעיונות להרצאה הבאה אותה תזמינו. שימו לב כי כדי ליהנות מהרצאה בנושא פוליטי, לא כולם חייבים לאהוב פוליטיקה, אלה זהו התפקיד של המרצה ליצור עניין ולהפיח בקהל חוויה חיובית ומענגת. כל עוד המרצה מעולה, לא תמיד חשוב נושא ההרצאה. בסוכנות תוכלו להיחשף להרצאות רבות ומגוונות ולדלות רעיונות רבים.

אפשרות התגובות סגורה.