25
ינו
מופיע בקטגוריות: מזון ותוייג:

 

אחד הפחדים הגדולים ביותר, הכרוכים בשמירה על אורח חיים בריא – בכל הקשור למזון, היא לאכול אוכל לא טעים. אם עד העשור הקודם היה זה נכון, הרי שבעידן הנוכחי, שמירה על איכות חיים אינה מצריכה ויתור על אוכל טעים, אלא להיפך. כיום יכול כל אדם ליהנות מאוכל טעים לרבות חטיפי דגנים במגוון נרחב של טעמים ואף ליהנות מחטיפים שוקולדים בריאים לחלוטין. חטיפי האנרגיה השונים, מכניסים לגוף "בוסט" של אנרגיה, אשר מאפשרת להמשיך את ההתנהלות היום יומית כשאתם ערניים ואנרגטיים. חטיפי אנרג'י הם חטיפים לא רק בריאים אלא גם אנרגטיים.

לקחת אתכם לכל מקום

כשהרעב תוקף הוא מאיים. הוא מאיים על החיוניות שלכם, על שמחת החיים שלכם, על החברותיות שלכם ובכלל. כדי שלא תספיקו לריב עם כל מי שסביבכם (משום שהרעב צץ לו לרגע), אתם יכולים לקחת אתכם חטיף אנרגיה בתיק ובכל הזדמנות בה הרעב תוקף, להוציא את החטיף מהתיק ולנגוס בו להשקטת הרעב. החטיף הקטן יחסית, נכנס לכל תיק, אך עצם היותו קטן, אין זה אומר שהוא לא משביע אלא בדיוק להיפך. החטיף מלא בכל טוב ומצליח להשביע (גם אם זה לרגע קט) אפילו את האדם הרעב ביותר. מעבר להיותו חטיף קטן שניתן לקחתו לכל מקום, החטיף אנרגיה מגיע בהרכבים שונים כך שכל אדם יכול להתחבר לטעם אותו הוא אוהב, החל משוקולד עם אגוזים, דרך שבבי קוקוס ועד בכלל. גשו לבחור לכם את הטעם אותו אתם אוהבים, אין ספק כי מהמגוון הרחב תצליחו למצוא את מה שאתם אוהבים.

חטיפים שגם ילדים אוהבים

אם חשבתם שילדים חייבים לאכול ממתקים לא בריאים, זה הזמן לגלות שגם ילדים יכולים ליהנות מחטיפי אנרגיה בריאים וטעימים. חטיפי דגנים שילדים אוהבים הולכים איתם להפסקת האוכל במסגרות, לחוגים, לטיולים השנתיים ובכלל. הילד צווח שהוא רעב וארוחת הצהריים עוד לא מוכנה? תנו לו חטיף דגנים והרגיעו לו את הרעב. החטיפים הטעימים מוגדרים כחטיפי אנרג'י ולא בכדי. חטיפי האנרגיה מאפשרים גם לילדים להתמלא באנרגיה חיובית, גם אם הם לא ישנו טוב בלילה הקודם. הילד ניגש למבחן חשוב פחות או יותר? שלחו אתו חטיף אנרגיה ודעו כי הוא בידיים טובות. את הממתקים המסוכרים והמתועשים משאירים ברשתות השיווק ומתחילים להרגיל את הילדים לחטיפים בריאים וטעימים לא פחות.

אפשרות התגובות סגורה.